Отзывы о компании АвтоЛого
- Юрий К.
- Василь П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олександр Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Продавцю лиш би продати
Купив значок на кермо, уточнив як кріпиться чи буде тримати, сказав та... Все добре претензій не було.
Отримав, підготував поверхню для поклейки, результат 0
Звернувся до продавця - ігнор!
Даремна трата грошей
Не рекомендую!- Комментарий продавца
Доброго дня! Що значить ігнор? Ми вам телефонуємо - ви не берете трубки. Якщо ігнор - то явно з вашої сторони!
Володимир Б.- Комментарий продавца
- Галина К.
- Олександр Г.
- Ірина С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Сергей К.
Товар не підходить для мого авто хоча в опису немає обмежень,дзвонив до продавця він обіцяв передзвонити за годину ,але ніхто не передзвонив ,це шахрайство !
Навіть не відповідають на дзвінкі!- Комментарий продавца
Брехати це дуже не гарно - мама з татом вам повинні були це пояснити! Ми вам телефонуємо - і це ви не відповідаєте, але на вайбер дуже багато негарних слів пишите продавцеві. Вам надали розгорнуту відповідь і на рахунок повернення - яке ми готові прийняти і на рахунок компенсацій. Тому не потрібно робити публічний цирк!
Гершкович А.- Комментарий продавца
- Евгений К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
