Відгуки про компанію АвтоЛого
- Сергій Б.
- Андрій М.
Все чітко і грамотно. Товар саме такої якості, як і обіцяли. Продавець працює професійно.
Роман З.- Евгений К.
- Богдан К.
- Руслан Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Уточняйте размеры на civic 4d, эмблема есть на 1 см меньше и есть больше
Олександр Ц.- Христофор Ю.Угода на маркетплейсі Prom.ua
вері Гуд)
Павел Т.- Вячеслав К.
