Відгуки про компанію АвтоЛого
- Володимир І.
Сподобалось все
Євгеній Ш.Гарне обслуговування все підійшло супер, дякую продавцю)
Катерина Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Виталий М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Шильд дуже якісний, можу сказати навіть краще за оригінал☝️ Літери вставлені у трафарет, це дуже полегшує його поклейку.
Швидко відреагували на замовлення, одразу відправили, продавця рекомендую👍Андрій В.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Олена Д.
- Евгений Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавець сам телефонував , навіть коли я забула ) все дуже швидко, професійно, гарна ціна
Аліна С.- антон ш.
- наталья
